به وردپرس خوش آمدید. این اولین نوشته‌ی شماست. این را ویرایش یا حذف کنید، سپس نوشتن را شروع نمایید!

هواوی روز گذشته در شبکه اجتماعی Weibo اعلام کرد که ۸ تا از گوشی‌های این شرکت بلافاصله پس از گوشی‌های پیکسل، اندروید Q را دریافت می‌کنند.

گوشی‌هایی که در این فهرست قرار دارند شامل سری میت ۲۰ (میت ۲۰، میت ۲۰ پرو، میت ۲۰ ایکس، میت ۲۰ طرح پورشه)، سری P30 (P30 و P30 پرو)، مجیک ۲ و آنر ویو ۲۰ است. باید خاطرنشان کنیم که نسخه‌ی جدید رابط کاربری EMUI که مبتنی بر اندروید Q است، روانه‌ی این گوشی‌ها خواهد شد و مطمئنا نباید انتظار ارائه‌ی اندروید خالص را داشته باشیم.

با توجه به اینکه نسخه‌ی نهایی اندروید جدید در اواخر تابستان ۲۰۱۹ منتشر می‌شود، معلوم نیست که منظور هواوی از عبارت «بلافاصله» چیست و این شرکت تاریخ دقیقی برای ارائه‌ی اندروید Q اعلام نکرده است. از آنجایی که رابط کاربری EMUI تفاوت‌های زیادی با اندروید خالص دارد، بدون شک هواوی به این راحتی‌ها نمی‌تواند نسخه‌ی جدید اندروید را به‌سرعت برای گوشی‌های خود عرضه کند.

نسخه سوم بتا اندروید Q برای ۱۵ گوشی جدید منتشر شده که یکی از آن‌ها هواوی میت ۲۰ پرو است. نکته‌ی قابل توجه برای نصب این نسخه آزمایشی در گوشی مذکور این است که باید حداقل یک اپلیکیشن را در پلی استور گوگل منتشر کرده باشید. در ضمن اگر به رابط کاربری EMUI عادت کرده‌اید، باید یادآوری کنیم که این نسخه بتا از مشخصه‌های رابط کاربری مذکور بهره نمی‌برد و اگر خواستار بهره‌گیری از نسخه خالص هستید، می‌توانید آن را نصب کنید.

منبع: Android Authority

یک پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *